|
Daty - Kup bilet |
|
film |
|
|
|
26 LIP 16:00
|
|
|
|
|
27 LIP 13:00
|
|
|
|
|
polskie filmy krótkometrażowe – animacje
|
|
|
Blue
|
Łukasz Szozda
/
Polska 2008
/ 10'55’
|
Charon Taxi
|
Joanna Wójcik
/
Polska 2009
/ 12’
|
Idea
|
Marek Serafiński
/
Polska 2008
/ 16'40’
|
Kanał
|
Paulina Bobrycz
/
Polska 2008
/ 6'39’
|
Laska
|
Michał Socha
/
Polska 2008
/ 5’
|
Marionetki
|
Michał Mróz, Marta Szymanek
/
Polska 2008
/ 2’
|
Metka
|
Małgorzata Jabłońska, Piotr Szewczyk
/
Polska 2009
/ 2'22’
|
Mr. F
|
Szymon Łukasik
/
Polska 2008
/ 7'32’
|
Odpowiedź
|
Jacek Szleszyński
/
Polska 2009
/ 7’
|
Panta Rhei
|
Marcin Giżycki
/
Polska 2008
/ 3'30’
|
Pauza
|
Błażej Glapa
/
Polska 2008
/ 7’
|
Reszta świata
|
Agata Gorządek
/
Polska 2008
/ 6'37’
|
Sycylijska pchła
|
Marcin Giżycki
/
Polska 2008
/ 8’
|
Szczęście
|
Michał Mróz
/
Polska 2008
/ 9’
|
Szeol
|
Maciej Zakrzewski
/
Polska 2009
/ 8'90’
|
Zatoka
|
Adela Kaczmarek
/
Polska 2008
/ 14’
|
Zupełnie inna historia
|
Paweł Dębski
/
Polska 2008
/ 6'42’
|
|
|
|
|
25 LIP 13:00
|
|
|
|
|
polskie filmy krótkometrażowe - dokumenty 1
|
|
|
Królik po berlińsku
|
Bartek Konopka, Piotr Rosołowski
/
Polska, Niemcy 2009
/ 40’
|
Otchłań
|
Wojciech Kasperski
/
Polska 2009
/ 34’
|
Szczęśliwi Żydzi
|
Jonathan Rozenbaum
/
Polska, Izrael 2008
/ 3’
|
Sześć tygodni
|
Marcin Janos Krawczyk
/
Polska 2009
/ 18’
|
|
|
|
|
26 LIP 13:00
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 LIP 13:00
|
|
|
|
|
polskie filmy krótkometrażowe - dokumenty 3
|
|
|
Aktorzy
|
Tomasz Wolski
/
Polska 2009
/ 28’
|
Bocznica
|
Anna Kazejak
/
Polska 2009
/ 45’
|
Incantatio
|
Tomasz Wysokiński
/
Polska 2009
/ 10’
|
Koluszki blues
|
Bartosz Warwas
/
Polska 2009
/ 19’
|
|
|
|
|
29 LIP 16:00
|
|
|
|
|
polskie filmy krótkometrażowe - dokumenty 4
|
|
|
7109 km
|
Marcin Filipowicz
/
Polska 2008
/ 20’
|
Chemia
|
Paweł Łoziński
/
Polska 2009
/ 60’
|
Dłonie
|
Maciej Jurewicz
/
Polska 2008
/ 5’
|
Inventorium śladów
|
Stephen Quay, Timothy Quay
/
Polska 2008
/ 23’
|
|
|
|
|
31 LIP 13:00
|
|
|
|
|
polskie filmy krótkometrażowe - dokumenty 5
|
|
|
Lalki
|
Rafał Cielek
/
Polska 2008
/ 21’
|
Matka
|
Jakub Piątek
/
Polska 2009
/ 11’
|
Miasto bez Boga
|
Jacek Petrycki
/
Polska 2009
/ 56’
|
Nauczanie początkowe
|
Marcin Bortkiewicz
/
Polska 2009
/ 37’
|
|
|
|
|
24 LIP 16:00
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 LIP 16:00
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 LIP 16:00
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 LIP 13:00
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 LIP 16:00
|
|
|
|
|
|
|