O Festiwalu
Idea
Przyjaciele festiwalu
Ważne terminy
Regulamin zgłaszania filmów
RSS
Archiwum
Kontakt
Kontakt

Międzynarodowy Festiwal Filmowy ERA NOWE HORYZONTY

ul. Zamenhofa 1; 00-153 Warszawa
tel: 022 530 66 40, fax: 022 831 06 63
festiwal@eranowehoryzonty.pl


Roman Gutek - dyrektor festiwalu
rogu@snh.org.pl

Joanna Łapińska - dyrektor artystyczny
joanna@snh.org.pl

Monika Treichel - dyrektor ds. finansowo - organizacyjnych
monikat@snh.org.pl

Katarzyna Hańć - dyrektor ds. marketingu i logistyki
kasia@snh.org.pl

Kostas Georgakopulos - dyrektor Klubu Festiwalowego
kostas@nowehoryzonty.pl


Program festiwalu

Jakub Duszyński
jd@snh.org.pl

Jan Topolski
jant@snh.org.pl

Ewa Szabłowska
ewa@snh.org.pl

Anna Dąbrowska
aniad@snh.org.pl

Magdalena Sztorc - asystent działu programowego
magda@snh.org.pl

Jeśli chcą Państwo ZGŁOSIĆ FILM na festiwal, prosimy o kontakt z Joanną Łapińską: joanna@snh.org.pl.


Obsługa widza, karnety, centrum festiwalowe, inne pytania:
festiwal@eranowehoryzonty.pl

Sponsoring:
Kajetan Wilkoszewski
sponsoring@snh.org.pl


Adam Trzopek - kierownik produkcji
adamt@snh.org.pl

Sylwia Lenczewska - marketing
sylwia.lenczewska@snh.org.pl

Agnieszka Wolak - dyrektor PR
agnieszka.wolak@snh.org.pl

Łukasz Smolarow - asystent PR
lukasz@snh.org.pl

Anna Lechowicz - redakcja katalogu, copywriting
ania@snh.org.pl

Kamila Kowalska - departament gości
kamila@snh.org.pl

Anna Florczyk - dotacje i fundusze unijne
anna.florczyk@snh.org.pl

Karolina Bieńko - producent wydarzeń w Operze Wrocławskiej
karolina.bienko@snh.org.pl

Lila Feduniak – kwatermistrz
lila@snh.org.pl

Katarzyna Dźwilewska – specjalista d/s sprzedaży
kasiad@snh.org.pl

Dorota Kaczor - sekretariat
sekretariat@snh.org.pl

Joanna Malicka - gazeta festiwalowa
joanna.malicka@gazeta.eranowehoryzonty.pl


Finanse

Bożena Szymańczak - główna księgowa
szymanczak@snh.org.pl

Anna Sobich - księgowa
anna.sobich@snh.org.pl

Dorota Weikum - kadry i płace
weikum@snh.org.pl


Strona internetowa i forum

Pracownia Pakamera Pracownia Pakamera
pracownia@pakamera.com.pl
Jakub Królikowski - realizacja, administracja
Monika Ostaszewska, Przemek Ostaszewski - grafika
Mariusz Wojas - obsługa strony i forum
Agnieszka Szeffel - redakcja - agnieszka.szeffel@nowehoryzonty.pl

Moje NH
Strona archiwalna
Nawigator
Lipiec-sierpień 2009
PWŚCPSN
23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Program:
Mój plan:
Indeks A-Z
Koncerty
Filmy nieme w Operze
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu:
Skocz do cyklu:
WYBIERZ CYKL
Czy wiesz, że...

Gościem 9.ENH będzie Wim Wenders, który spotka się z publicznością na premierowych pokazach swojego najnowszego filmu: Spotkanie w Palermo.

>
/Co to jest?
JESTEŚMY NA FACEBOOKU LINKI:
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty 2007-2009  /  festiwal@enh.pl  /  www.enh.pl  /  realizacja: Pracownia Pakamera