Przewodnik
Wrocław
Wystawy miejskie
Mapa festiwalowa
Obiekty festiwalowe
Przedszkole Bajkowe biuro podróży
Przedszkole Bajkowe biuro podróży

Filmoopieka dziecięca czyli rodzice w kinie, a dzieci na planie bajkowym

przedszkole dla dzieci podczas MFF ERA NOWE HORYZONTY we Wrocławiu

Co zrobić z dzieckiem podczas festiwalu? To pytanie nie będzie dłużej spędzać snu z powiek rodzicom-kinomanom. W tym roku po raz pierwszy Międzynarodowy Festiwal Filmowy Era Nowe Horyzonty zadbał także o swoich najmłodszych uczestników i ich opiekunów. Maluchy nie mogą jeszcze oglądać z nami filmów? To już nie problem.

Specjalnie na czas festiwalu zostanie otwarte przedszkole Bajkowe biuro podróży przy ulicy Kiełbaśniczej 6 we Wrocławiu. Dzieci w wieku od 3 - 10 lat będą mogły przebywać w nim od 24 lipca do 2 sierpnia w godz. 9 - 21 pod okiem trzech doświadczonych animatorów, którzy mają odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w opiece nad dziećmi oraz posługują się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym komunikację.

W tym czasie rodzice spokojnie skupią się na festiwalowych atrakcjach, nie bojąc się o swoje pociechy. Przedszkolny program zajęć oparty będzie o rekwizyty Bajkowego Biura Podróży, które zapewni swoim podopiecznym oprócz dobrej zabawy także zimne przekąski: soki, herbatę, wafelki, chipsy, paluszki itp.

Limit miejsc 27.

Dzieci będą przyjmowane jednorazowo na okres do 3 godzin.

Wymagane są wcześniejsze zapisy dzieci, na zgłoszenia czekamy od 23 lipca pod numerem 071 346 10 94 lub czynnym w godz. 8.30 - 20.30.

 

Adres: Bajkowe biuro podróży, ul. Kiełbaśnicza 6

Godziny otwarcia: 24 lipca - 2 sierpnia, codziennie w godz. 09.00 - 21.00.

Moje NH
Strona archiwalna
Nawigator
Lipiec-sierpień 2009
PWŚCPSN
23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Program:
Mój plan:
Indeks A-Z
Koncerty
Filmy nieme w Operze
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu:
Skocz do cyklu:
WYBIERZ CYKL
Czy wiesz, że...

Maszyna, główna bohaterka filmu Flicker startującego w konkursie filmów o sztuce, będzie prezentowana przez parę dni po północy w zacisznym kąciku Arsenału jako widowiskowa atrakcja oraz psychodeliczna pomoc.

>
/Co to jest?
JESTEŚMY NA FACEBOOKU LINKI:
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty 2007-2009  /  festiwal@enh.pl  /  www.enh.pl  /  realizacja: Pracownia Pakamera