Strona Główna
Strona główna
Aktualności
Aktualności
RSS
24 lip 09
Dzisiejsze koncerty w Klubie Festiwalowym

 

starsza lista nowsza

Adrian Sherwood, wielka światowa gwiazda muzyki dub i dub reggae, znany jest przede wszystkim jako producent muzyczny, który wniósł ogromny wkład w rozwój angielskiej i światowej muzyki alternatywnej. Przez lata przez jego słynną wytwórnię On-U Sound przewinęli się czołowi artyści reggae, dub, ska i funk, m.in: Dub Syndicate, Tackhead, African Head Charge czy Lee Perry. Sherwood wydał do tej pory dwa solowe albumy - instrumentalny, przesycony jamajskimi rytmami Never Trust a Hippy (2003) oraz Becoming a Cliché (2006). Na festiwalu będzie można usłyszeć również Marka Stewarta, który nagrywa swoje projekty w wytwórni Sherwooda.

O wizualizacje podczas koncertu zadba Adam Błaszczy - artysta wideo, na warszawskiej scenie kulturalnej jako VJ a2xd, aktywnie zaangażowany w sztukę multimediów od 2001 roku.

Więcej


Mike Shannon to kanadyjski DJ i producent, założyciel wytwórni Cynosure. W jego twórczości dominują deep-funk, house i techno. Bezkompromisowy, ale jednocześnie otwarty na współpracę z innymi artystami Shannon wyprodukował wiele oryginalnych projektów muzycznych m.in. płyty Adama Marshalla (który także wystąpi na scenie festiwalowej) czy polskiego zespołu SLG. Na stałe współpracuje z Revolver Canada Records, której założycielem jest Jeff Milligan, również obecny w programie klubu.

Więcej

starsza lista nowsza
Moje NH
Strona archiwalna
Nawigator
Lipiec-sierpień 2009
PWŚCPSN
23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Program:
Mój plan:
Indeks A-Z
Koncerty
Filmy nieme w Operze
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu:
Skocz do cyklu:
WYBIERZ CYKL
Czy wiesz, że...

W tym roku Teatr Capitol nie będzie obiektem festiwalowym. Część wydarzeń odbędzie się za to na scenie kameralnej Teatru Polskiego.

>
/Co to jest?
JESTEŚMY NA FACEBOOKU LINKI:
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty 2007-2009  /  festiwal@enh.pl  /  www.enh.pl  /  realizacja: Pracownia Pakamera